Zavidov - Velké Přítočno „A“ – 7:0 (5:0)

28.08.2020 11:01

FC 05 Zavidov - SK Velké Přítočno „A“ – 7:0 (5:0)

Neděle 23.8.2020, 17:00 hod., I.B třída

Zavidov přesvědčivým výkonem hosty gólově zničil.

Zavidov, tedy tým, který pravidelně I.B třídu vyhrává nebo je blízko špice tabulky, byť nepostupuje, byl rozhodně favoritem zápasu. A fotbal si chtěl v prvním soutěžním zápase roku 2020 užít. Hned od úvodních minut zápasu si vytvořil herní převahu a do 5. minuty si bryskně vytvořil minimálně tři gólové šance. Ani to ale Přítočno neodradilo od otevřené hry a tak první dvacetiminutovka zápasu se pro přítočenský tým stala osudnou. Od 11. do 20. minuty totiž do jejich branky napadaly hned 4 góly; jeden hezčí než druhý. Na poločasových 5:0 to bylo zaokrouhleno ve 28. minutě. Přítočno si do té doby vytvořilo snad jednu vyloženou šanci. Do samostatného náběhu na domácího gólmana se dostal Holeček, kterému však díky rychlému přístupu obránce a vyběhnutí brankáře proti míči nezbylo příliš klidu pro zakončení. Brankář tedy jeho střelu zblokoval a bylo po šanci.

Ve druhém poločasu už tolik gólů naštěstí nepadlo, i když radost z fotbalu z domácích jen prýštila a hosté v podstatě jen úpěnlivě bránili a jen velmi velmi zřídka se dostávali na dostřel domácí branky. Fantastický výkon domácí pečetili už „jen“ dvěma góly, a to v 69. a 80. minutě.

Senko P. (63´ Pavlíček), Kuba (ŽK), Dáňa, Salyuk (ŽK) (69´ Andr), Senko L.

Smrkovský, Holas, Holeček, Slánský (46´ Šiler)